تیم بهتر ، رشد بیشتر

رویداد ها در زمینه کوچینگ و منتورینگ منابع انسانی

در چند سال اخیر ، در تلاش هستم گامی در جهت غنی تر و کاربردی تر کردن علم منابع انسانی برای مدیران فعلی و آینده گام بردارم . در همین راستا به طور ساختمند شروع بع برگزاری کارگاه های آموزشی با موضوع تیم سازی کرده ام . با توجه به نیاز مخاطبان کارگاه ها و به صورت جداگانه برای ضای استارت آپی و دیگر شرکت ها طراحی شده است . همچنین از سال 98 در حال برگزاری وبینارهایی با موضوع کوچینگ و تلفیق آن با دانش منابع انسانی هستم .
2020 - وبینار کوچینگ و دانشگاه
این وبینار در هفته کوچینگ و با هدف بررسی فرصت ها و چالش های کوچینگ در دانشگاه با حضور مدرسه اشتغال شریف برگزار شد
2019 - وبینار توانمند سازی تیم با کوچینگ با مشارکت آکادمی کوچینگ فارسی زبانان
این وبینار با تمرکز بر افزایش انگیزه های درونی و حل مسئله در تیم با همراهی آکادمی کوچینگ فارسی زبانان ( FCA ) در روز یکشنبه 28 مهر ماه سال 98 برگزار گردید . این وبینار اولین وبینار از مجموعه ای سه وبینار برای رهبری تیم بود .
2019 - کارگاه تیم سازی در startup match ( دانشگاه صنعتی شریف )
مخاطبین این کارگاه ، کوفاندرهایی بودند که شناخت واقع بینانه ای از اهمیت تیم سازی در استارت آپ ها دارند و به دنبال یافتن راه کارهایی برای ساختن و توسعه و تیم های خود بودند . این کارگاه در تاریخ 15 مهر ماه سال 98 برگزار گردید .
2019 - وبینار منابع انسانی هوشمند با کوچینگ
چرا کوچینگ در دنیا مورد توجه مدیران منابع انسانی قرار گرفته است ؟ این وبینار در پاسخ به این سوال همراه با آکادمی کوچینگ فارسی زبانان ( FCA ) در مرداد ماه سال 98 برگزار گردید .
2019 - رویداد تیم سازی و توسعه فردی در روز گره گشایی ( هفته نامه شنبه )
با برگزاری رویداد تیم سازی و توسعه فردی ، در روز گره گشایی هفته نامه شنبه در تاریخ 28 خرداد 98 ، در خدمت کوفاندرهای استارت آپ های بودیم تا به سوالات ایشان پاسخ دهیم .
2019 - بررسی چالشهای منابع انسانی در دورهمی استارت آپی ، استارت آپ های شتاب دهنده شریف
در این رویداد که در تاریخ 21 خرداد 98 برگزار گردید به چالش های منابع انسانی در استارت آپ ها در سه بخش ، توسعه مهارت های کوفاندرها ، نگهداری و توسعه تیم و فرهنگ تیم پرداخته شد .
2019 - مجموعه کارگاه منتور کوچینگ با تمرکز بر تیم سازی
مجموعه کارگاه های منتور کوچینگ با تمرکز بر تیم سازی به سفارش مدرسه اشتغال شریف در یک دوره سه ماهه از اردیبهشت تا تیر 98 برگزار گردید . کوچینگ تیم ها ، یکی از روش های مناسب برای ساخت و توسعه تیم ها است . با این روش تیم ها نحوه تعامل بهتر با یکدیگر را فرا می گیرند ، با نقاط قوت هم تیمی های خود آشناتر می شوند ، مهارت شنیدن در تیم تقویت می شود و به هم بازخورد مناسب می دهند که در نهایت اعتماد در تیم ساخته می شود .
2019 - کارگاه ارزیابی تیم کارآفرینی
این کارگاه ، به درخواست انجمن سرمایه گذاری خطر پذیر کشور در دهم بهمن سال 97 ، برگزار شد . بررسی شاخص های ارزیابی استارت آپ ها در حوزه منابع انسانی با حضور شرکت هایی که با این موضوع به عنوان یک چالش روبرو هستند در این کارگاه انجام شد .
2018 - کارگاه تیم سازی در رویداد startup match
این کارگاه با هدف توانمند سازی کوفاندرهایی که از دانشگاه های شریف ، شهید بهشتی و ... شرکت کرده بودند به سفارش مرکز کارآفرینی دانشگاه شریف در آذر ماه سال 97 ، برگزار گردید
2018 - کارگاه تشکیل تیم استارت آپی در رویداد startup trigger
این کارگاه برای کارآفرینان و مشتاقان کارآفرینی در تاریخ 30 مهر 97 برگزار گردید .
2018 - کارگاه توسعه مهارت اشتغال
در روزهای پایانی سال 96 ، کارگاه توسعه مهارت اشتغال در نمایشگاه کار برای جویندگان کار و مشتاقان ارتقا شغلی برگزار شد .
2017 - کارگاه virtual team
کارگاه virtual team ، در آذر ماه 96 در دانشگاه صنعتی شریف به درخواست شتاب دهنده شریف برگزار گردید .
2017 - کارگاه کمک منابع انسانی به استارت آپ ها
در آبان ماه 96 ، رویداد کمک منابع انسانی به استارت آپ ها در چند سازمان برگزار شد که تجربه فوق العاده ای در هم کلام شدن با استارت آپ ها بود .
Close
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping